Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

У рамках реалізації положень Меморандуму про співробітництво від 20.11.2018 та у зв'язку із критичною ситуацією, що склалась в Україні в наслідок поширення пандемії захворювань, викликаних вірусом COVID-19.

Бізнес-спільнота, об'єднана Федерацією роботодавців України, Спілкою українських підприємців (СУП), (ФРУ), Американською торговельною палатою в Україні (АСС), Українською асоціацією операторів зв'язку «Телас», Громадською спілкою «Хай-тек офіс Україна» підтримують зусилля Президента, Уряду України та органів місцевого самоврядування щодо запровадження карантинних заходів з метою протидії поширенню пандемії COVID-19.

Ситуація, що склалася в Україні з поширенням коронавірусу є вкрай серйозною - як з точки зору забезпечення здоров'я та безпеки життя громадян, так і з точки зору функціонування економіки і держави в цілому.

Керівництво ФРУ зустрілося з Міністром економічного розвитку та торгівлі України Ігорем Петрашком.Обговорили механізми кооординації зусиль між Мінекономіки та роботодавцями у непростий для країни час.

Федерація роботодавців України (ФРУ), Спілка українських підприємців (СУП), Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА), Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ), Асоціація "IT Ukraine", Бізнес 100, СЕО club підтримують докладені зусилля Президента, Уряду України та органів місцевого самоврядування щодо запровадження карантинних заходів з метою протидії поширення захворювання, яким ВООЗ визнано гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Федерація роботодавців України привітала із призначенням на посаду Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка. Та передала міністру Пропозиції ФРУ до антикризових заходів в умовах запровадження карантинно-обмежувальних заходів, пов'язаних з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19.

ФРУ як найбільше об'єднання роботодавців України, яке об'єднує територіальні та галузеві об'єднання роботодавців, представляючи інтереси більше ніж 6 млн. працівників, готова до співпраці та координації зусиль задля подолання економічної та соціальної кризи.

16 березня 2020 р. постановою КМУ №215 внесено зміни до постанови КМУ від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України
гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

1. Відпустка. Якщо наявна згода працівника, то на цей період може надаватися відпустка як щорічна (поза графіком), додаткова (якщо працівник має на таку право), так і без збереження заробітної плати.

Федерація роботодавців України звернулася до Віце-прем'єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадима Пристайка у зв'язку із прийняттям 16 березня 2020 року під час Саміту держав-членів ЄС «Керівних принципів з управління кордонами для охорони здоров'я та забезпечення наявність товарів та основних послуг», які, зокрема, визначають порядок обігу товарів між державами членами ЄС.