Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

22 січня відбулась узгоджувальна онлайн нарада на виконання рішення Урядового комітету з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та соціальної політики від 21.01.2021р. у зв’язку з наданими під час засідання зауважень представником ФРУ до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

ФРУ взяла участь у прес-конференції "Харчові продукти здорожчають на 5%, переробні аграрні підприємства отримають збитки до 70%. Кому вигідний закон 3656?"

21 січня на засіданні Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики народні депутати Ніна Южаніна та Андрій Ніколаєнко підтримали ФРУ у низці питань щодо визначення товарних позицій, які пропонується звільнити від оподаткування ПДВ та ввізним митом в рамках підтримки проектів із значними інвестиціями.

Проєкт Закону №4167 "Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення" не може бути підтриманий у поточній редакції. Він містить ряд негативних норм, які матимуть критичні наслідки для підприємств та економіки країни в цілому, негативно вплинуть на рівень зайнятості, обсяги податкових надходжень до бюджетів всіх рівнів. Тому Федерація роботодавців України направила відкритий лист до Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та голови Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка, у я кому закликала відкликати проект для подальших консультацій та доопрацювання. 

У м. Луцьку спільно з краєм Ліппе (Федеральна земля Північний Рейн – Вестфалія, ФРН) реалізовується проєкт «Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька». У результаті в обласному центрі Волині на багатьох зупинках громадського транспорту виростуть «розумні зупинки». Що це таке і яким чином у проекті беруть участь представники СП «Модерн-Експо» та Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців?

Не могла не радувати споживачів електроенергії цінова ситуація на РДН у ОЕС України в перші дні 2021 року. Після стрімкого зростання вартості електроенергії наприкінці минулого року, коли в деякі дні середньозважена ціна РДН сягала 1794,91 грн/МВТ*год (17.12.2020), в перші дні 2021 року вартість електроенергії знизилася до 910,48 грн/МВТ*год (01.01.2021) та 872,15 грн/МВТ*год (03.01.2021). Від початку року це була найнижча вартість електроенергії на РДН в ОЕС України.

Федерація роботодавців неодноразово звертала увагу Уряду, парламенту на можливі негативні наслідки для економіки та державного бюджету від прийняття Закону України № 466, який отримав назву «закон про податковий терор». Через різке підвищення ставки податку на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) на 320% з 1 січня цього року значно посились ризики ненадходження запланованих доходів до державного бюджету.