Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Волинські роботодавці рекомендують Урядові скасувати рішення про «червону зону» щодо м. Луцька та за погодженням із ФРУ розробити довготривалу Програму життєдіяльності держави в умовах пандемії коронавірусу

28 липня в режимі відеоконференції відбувся публічний захід «Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС: діалог із бізнесом». Участь в його роботі від імені соціально відповідального бізнесу, який ефективно працює з країнами Євросоюзу, узяв голова Експортного комітету Федерації роботодавців України, голова Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців, гендиректор польсько-українського підприємства ТОВ «Модерн Експо» Петро Пилипюк.

 

На спільному польсько-українському підприємстві ТзОВ «Modern Expo» у м. Луцьку розробили «Saner» – автоматичну станцію дезінфекції рук. По одному такому приладу безкоштовно встановили ще в травні ц. р. одразу у трьох волинських лікарнях: обласній клінічній, обласній дитячій та інфекційній. Цими днями чергова партія «Saner» надійшла для використання і в інших медустановах.

Через неблагополучну пандемічну ситуацію Волинь продовжує належати до числа областей, де не послаблюються карантинні заходи. Це негативно вплинуло на цілі сфери економіки, в тому числі і на заклади громадського харчування. Попри нараду в облдержадміністрації, де не вдалося по суті вирішити цю проблему, в м. Луцьку вирішили піти назустріч ресторанному бізнесу.

Під час одноденного робочого візиту на Волинь Президента України Володимира Зеленського 9 липня відбулася нарада з підприємцями. Її в м. луцьку проведено в офісі польсько-українського спільного підприємства «Модерн-Експо», гендиректор якого, член Федерації роботодавців України, голова Експортного комітету ФРУ, голова Волинського обласного  об'єднання роботодавців Петро Пилипюк не лише виступив перед Главою держави, але й передав йому звернення до Президента України, підписані Головою ради ФРУ Дмитром Олійником.

Ключовим моментом одноденного робочого візиту на Волинь Президента України Володимира Зеленського з повним правом можна вважати участь у нараді з підприємцями, котра відбулася в офісі польсько-українського спільного підприємства «Модерн-Експо» у м. Луцьку.

Можливість послаблення карантинних вимог для ресторанного бізнесу обговорено в облдержадміністрації за дорученням очільника області Юрія Погуляйка з окремими рестораторами Волині та представниками ГО «Українська ресторанна асоціація». Її провів заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко.

7 липня 2020 року відбулося засідання робочої  групи щодо обговорення питання оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту в рамках опрацювання проекту Закону України № 3679 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо збалансованості наповнення місцевих бюджетів».

Федерація роботодавців як найбільший представник виробників – експортерів України неодноразово наголошувала на необхідності найскорішого запуску Експортно-кредитного агентства та забезпечення його ефективного функціонування. Закон України «Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту» від 20 грудня 2016 року № 1792 зі змінами (далі – Закон про ЕКА) виявився здебільшого рамковим. Крім того, роботу ЕКА не було підкріплено належним фінансовим ресурсом.

Підвищення тарифів на передачу електроенергії збільшить вартість електричної енергії для промисловості і населення та призведе до скорочення виробництва та зростання безробіття в країні.

03.08.2020

Єдиним фронтом

Новини об’єднання
24.07.2020

«Saner» допомагає лікарням

Новини об’єднання
19.07.2020

Чергові визнання «Modern Expo»

Новини об’єднання
14.07.2020

Шанс ресторанному бізнесу

Новини об’єднання