Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Міжнародна компанія «Modern-Expo-Group» розробила та ввела в експлуатацію унікальний пристрій «Saner» – автоматичну станцію дезінфекції рук.

Інженери та конструктори цього підприємства у м. Луцьку, яке очолює голова правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців та Благодійного фонду «Волинь-2014» Петро Пилипюк, створили та ввели в експлуатацію установку «Saner». Дезинфікуюча платформа має два джерела живлення на вибір (від мережі 220 вольт або ж від змінних елементів), вона змонтована на платформі на коліщатках, тому обладнання можна транспортувати.

Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців та Благодійний Фонд «Волинь-2014» продовжують надавати доброчинну допомогу медичним закладам нашого краю для ефективної протидії поширенню інфекції SARS-CoV-2, що спричиняє смертоносну хворобу Covid-19. 10 квітня реалізовано черговий комплекс заходів.

Перед головним офісом Modern Expo у Луцьку запрацював поштовий термінал для автоматизованої доставки (видачі) продуктів харчування та інших товарів. Стимулом до запуску проекту стала нагальна потреба в обмеженні людських контактів, потреба у зручному і безпечному поході в магазин.
Вихід знайшли у розробці власного виробництва та співпраці з мережею супермаркетів Наш Край.

У Луцьку бізнесмени, медики та представники влади обговорили важливість введення на підприємствах заходів для запобігання коронавірусу. Волинські підприємці виділили гроші для придбання необхідних засобів захисту від смертельного вірусу.