Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

10 червня відзначив 80-річчя радник голови правління ВОООР Анастас ій Сохацький. Із цього приводу ювіляра привітало чимало відомих та вагомих волинян та представників інших областей держави.

Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців успішно співпрацює з представниками масмедіа як місцевого, так і загальнодержавного рівнів. Саме тому про роботу ВОООР загалом і про здобутки окремих його представників, про порушені проблеми та результати їх вирішення, дізнається широка аудиторіях на різноманітних інформаційних ресурсах – від телебачення, газет, радіо та інтернет-сайтів до соціальних мереж.

Цими днями в одній із соцмережі масово поширюється недостовірна інформація про заступника голови правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців», Благодійного фонду «Волинь-2014» та фундатора Самоврядної першої аграрної спілки, засновника ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» (ТМ «Вілія») Євгена Дудку.

Федерація роботодавців України презентувала представникам Уряду, провідних європейських бізнес-об’єднань та лідерів українського бізнесу у різноманітних галузях промисловості дослідження «Стратегічні орієнтири поглиблення торговельно-економічних відносин України з країнами Європейського Союзу в умовах дії Угоди про асоціацію».