Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Волинські роботодавці рекомендують Урядові скасувати рішення про «червону зону» щодо м. Луцька та за погодженням із ФРУ розробити довготривалу Програму життєдіяльності держави в умовах пандемії коронавірусу

28 липня в режимі відеоконференції відбувся публічний захід «Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС: діалог із бізнесом». Участь в його роботі від імені соціально відповідального бізнесу, який ефективно працює з країнами Євросоюзу, узяв голова Експортного комітету Федерації роботодавців України, голова Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців, гендиректор польсько-українського підприємства ТОВ «Модерн Експо» Петро Пилипюк.

 

На спільному польсько-українському підприємстві ТзОВ «Modern Expo» у м. Луцьку розробили «Saner» – автоматичну станцію дезінфекції рук. По одному такому приладу безкоштовно встановили ще в травні ц. р. одразу у трьох волинських лікарнях: обласній клінічній, обласній дитячій та інфекційній. Цими днями чергова партія «Saner» надійшла для використання і в інших медустановах.

Через неблагополучну пандемічну ситуацію Волинь продовжує належати до числа областей, де не послаблюються карантинні заходи. Це негативно вплинуло на цілі сфери економіки, в тому числі і на заклади громадського харчування. Попри нараду в облдержадміністрації, де не вдалося по суті вирішити цю проблему, в м. Луцьку вирішили піти назустріч ресторанному бізнесу.

03.08.2020

Єдиним фронтом

Новини об’єднання
24.07.2020

«Saner» допомагає лікарням

Новини об’єднання
19.07.2020

Чергові визнання «Modern Expo»

Новини об’єднання
14.07.2020

Шанс ресторанному бізнесу

Новини об’єднання