Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

У Луцьку бізнесмени, медики та представники влади обговорили важливість введення на підприємствах заходів для запобігання коронавірусу. Волинські підприємці виділили гроші для придбання необхідних засобів захисту від смертельного вірусу.

Напередодні зустрічі роботодавців будівельної галузі Волинського обласного об'єднання та представників органів державної влади, депутати Волиньради підтримали проєкт рішення щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2020 рік при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету.Відповідне рішення прийняли 12 березня, під час сесії.

Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України. Це свято, присвячене всім аграріям країни, своїм Указом заснував Президент України в 1993 році.

У Луцьку відбувся семінар «Комплаєнс у трудових відносинах», який зібрав чимало менеджерів та власників відомих компаній, які ведуть свою діяльність на Волині, представників влади та громадськості. Так, у стінах компанії Modern-Expo 13 листопада намагалися вияснити, як уникнути корупційних ризиків та боротися з тіньовою економікою за допомогою доброчесності та комплаєнсу.