Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

У м. Луцьку спільно з краєм Ліппе (Федеральна земля Північний Рейн – Вестфалія, ФРН) реалізовується проєкт «Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька». У результаті в обласному центрі Волині на багатьох зупинках громадського транспорту виростуть «розумні зупинки». Що це таке і яким чином у проекті беруть участь представники СП «Модерн-Експо» та Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців?

Член правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, директор ковельського ТзОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук – лауреат Державної премії в галузі науки та техніки!

7 січня 2021 р. унаслідок важкої хвороби відійшов у Вічність генеральний  директор ПАТ «Волинь-Авто», член правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Корольчук Юрій Степанович.

Вітчизняні та закордонні бізнесмени закликали Кабінет Міністрів України переглянути текст Постанови №1236 про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів із 8 до 25 січня 2021 р., оскільки у нинішньому вигляді воно не лише обмежує права споживачів, але й призведе до конфліктних ситуацій у магазинах та прямих збитків для товаровиробників.