Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

«Modern Expo» – у Норвегії!

Новий реалізований магазин норвезької мережі «Dollarstore» за безпосередньої участі українських виробників став реальністю.

«Dollarstore» – доволі молодий ритейлер, що з 2018 р. відкриває торгові простори, де покупці завжди можуть придбати якісні товари щоденного вжитку за найнижчими цінами.

Як повідомила пресслужба ТзОВ «Modern Expo» (підприємство з головним офісом у м. Луцьку очолює гендиректор, голова правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців Петро Пилипюк), цього разу вже четвертий спільно реалізований проєкт обіцяє бути далеко не останнім, адже «Dollarstore» планують відкривати ще кілька мережевих магазинів вже до кінця цього року.

«Усе обладнання торгового простору, включно з касовою зоною та санітазерами — асортиментні продукти від «Modern Expo», які наші партнери з Smart Supply швидко та професійно доставили та встановили на об’єкті. Бажаємо успіхів Dollarstore, ми вже готові реалізовувати ваші майбутні амбітні проєкти», – повідомили у компанії.

Крім норвезького напрямку «Modern Expo» успішно освоює й інші європейські ринки. Зокрема, буквально напередодні було створено фруктово-овочеву зону в супермаркетах німецької мережі «Net Market» у м. Дюссельдорф (Земля Північний Рейн-Вестфалія), а також у супермаркетах ALMA в українському м. Ужгороді.

Відтак, розвиток можливостей – зростає.

Пресслужба ВОООР.

На фото пресслужби «Modern Expo»: українське обладнання в норвезьких магазинах мережі «Dollarstore».