Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ПрАТ «ВГП» надало традиційну благодійну допомогу вихованцям дитячого притулку

ПрАТ «ВГП», яке очолює лучанин Ілля Мирецький, постачає  продукцію санітарно-гігієнічного призначення  (серветки, туалетний папір, паперові рушники, косметичні серветки, носові хустинки тощо) не лише в більшість країн пострадянського простору, але й у держави Євросоюзу.

Успіх підприємства базується на сучасних технологіях та високоякісній продукції. А ще ПрАТ «ВГП» на чолі з Іллею Мирецьким – соціально відповідальний бізнес, є одним із найбільших платників податків до бюджету Луцької ОТГ, і саме тому належить до числа учасників Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців (голова правління Петро Пилипюк). Тож логічно, що підприємство надає велике значення гуманітарним проектам. Черговим свідченням цього стало надання благодійної допомоги

«Нам хочеться, щоб діти, яким ми допомагаємо, все ж вірили людям і відчували, що про них піклуються. Тому ми продовжує співпрацювати з притулком для дітей служби у справах дітей. Нам приємно дарувати комфорт!», – зазначив Ілля Мирецький, керівник підприємства, продукція якого відома під брендами «Ruta», «Fesko», «100% paper», «Servetta» та ін.

Пресслужба ВОООР.

На фото пресслужби ПрАТ «ВГП»: Іолля Мирецький; необхідні предмети гігієни для особливих діток.