Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Проблеми ресторанного бізнесу

Можливість послаблення карантинних вимог для ресторанного бізнесу обговорено в облдержадміністрації за дорученням очільника області Юрія Погуляйка з окремими рестораторами Волині та представниками ГО «Українська ресторанна асоціація». Її провів заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко.

Як зазначає Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації, ще 6 липня ц. р. було порушено проблемні питання діяльності закладів ресторанного типу у період карантину. Втім, представників Волинського обласного об'єднання роботодавців на неї не запрошували, хоча ще в перший день запровадження карантинних обмежень у березні ц. р. член правління ВОООР Олег Іванюк на представницькому зібранні озвучував ключові проблеми волинських рестораторів, котрі потребували і потребують оперативного та кваліфікованого вирішення.

Утім, як повідомляє «Волинська газета», зустрічаючись із представниками виконавчої влади області, голова ГО «Українська ресторанна асоціація» Сергій Трахачов визнав: введення карантину в Україні у зв’язку з Covid-19 негативно вплинуло на діяльність закладів громадського харчування, зокрема, на прибуток цих підприємств та зайнятість населення.

«Навіть пом’якшення карантину, у тому числі дозвіл ресторанам та кафе працювати «на виніс», а згодом – відкриття літніх кафе, не дають можливості покривати всі необхідні видатки на утримання закладів та персоналу», – зазначається.

Відтак, Сергій Трахачов спільно з рестораторами звернулися до облдержадміністрації з проханням розглянути можливості щодо зняття додаткових обмежень для закладів громадського харчування у період карантину.

Серед озвучених ними пропозицій – дозволити працювати закладам такого типу до опівночі замість 22 год., як встановлено зараз. Ще одна пропозиція стосувалася дозволу працювати ресторанам на повну потужність, зокрема, відкрити внутрішні зали, а не лише літні кафе.

Представники ресторанного бізнесу мотивують такі пропозиції не лише втратою прибутку, звільненням персоналу через відсутність роботи, а й тим, що в окремих регіонах України такі обмеження уже зняті. Проте рівень захворюваності на коронавірус в області не дозволяє зменшувати обмеження, і це також реалії.

«За результатами зустрічі її учасники узгодили подальший алгоритм співпраці. Представники ГО «Українська ресторанна асоціація» спільно з провідними рестораторами Волині направлять свої пропозиції, яка, у свою чергу, враховуючи динаміку захворюваності в області, прийме відповідні рішення. Олександр Троханенко підтримав таку ідею, зазначивши, що чимало закладів ресторанного типу в області відзначаються високим рівнем сервісу та смачною кухнею, що дозволяє їм «на рівні» конкурувати з іншими провідними ресторанами держави. Посадовець запевнив, що виконавча влада області готова всіляко підтримувати місцевий бізнес у межах своїх повноважень, однак, не порушуючи карантинних вимог, позаяк збереження життя і здоров’я волинян – пріоритетне завдання влади», – повідомило Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

Утім, наразі ніяких кардинальних змін у підходах до організації роботи ресторанного бізнесу на Волині не відбулося. Область входить до складу «неблагополучних» щодо захворюваності на коронавірус.

Пресслужба ВОООР.

На фото Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації та прес-служби ВОООР: Олександр Троханенко, Сергій Трахачов та інші учасники зустрічі щодо ресторанного бізнесу; Олег Іванюк.

03.08.2020

Єдиним фронтом

Новини об’єднання
24.07.2020

«Saner» допомагає лікарням

Новини об’єднання
19.07.2020

Чергові визнання «Modern Expo»

Новини об’єднання
14.07.2020

Шанс ресторанному бізнесу

Новини об’єднання