Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

«Saner» допомагає лікарням

На спільному польсько-українському підприємстві ТзОВ «Modern Expo» у м. Луцьку розробили «Saner» – автоматичну станцію дезінфекції рук. По одному такому приладу безкоштовно встановили ще в травні ц. р. одразу у трьох волинських лікарнях: обласній клінічній, обласній дитячій та інфекційній. Цими днями чергова партія «Saner» надійшла для використання і в інших медустановах.

«Волинська газета» розповіла про це детальніше.

У чому особлива цінність «Saner» за умов, коли поширення корона вірусної інфекції не вдається припинити? Щоб очистити руки, досить просто піднести їх до зони дезінфекції, і розпилювач видасть дозу дезінфектора. Оскільки лікарні щодоби відвідує дуже велика кількість персоналу та пацієнтів, то швидке та ефективне використання автоматичних станцій дезінфекції рук у рази зменшує ризик ураження інфекцією.

Крім цього, установка «Saner» має 2 джерела живлення (від електромережі 220 В або ж від змінних елементів енергії), вона розміщена на рухомій платформі, тож обладнання можна легко транспортувати.

«Інноваційне рішення компанія «Modern Expо» створювала на хвилі тренду продуктів превентивного ритейлу, проте результат перевершив очікування. «Saner» є корисним у будь-яких соціально активних просторах сьогодні і лишиться таким завтра. Адже гігієна ніколи не втратить актуальності», – пояснили в ТзОВ «Modern Expo», яке очолює гендиректор Петро Пилипюк.

І ось фахівці служби сервісу «Modern Expo» встановили чергові комплекти гігієнічних станцій ще в кількох мед закладах м. Луцька, зокрема – в КП «Волинський обласний медичний центр онкології» (Волинський обласний онкологічний диспансер). Нині він є самостійною медичною організацією, що має статус державного закладу. Медичний центр безпосередньо підпорядкуваний Державній установі «Національний інститут раку» МОЗ України. За визначенням фахівців, КП «Волинський обласний медичний центр онкології» – це центр надання висококваліфікованої медичної, консультативної та організаційно-методичної допомоги хворим зі злоякісними новоутвореннями та передпухлинною патологією у Волинській області.

«Найбільше коронавірусна пандемія торкнулася медичних закладів, у тому числі й нашого, адже під час карантину не припиняли роботи. Ми звернулися з проханням до гендиректора ТзОВ «Modern Expo» Петра Пилипюка з проханням, щоб допоміг із закупівлею апаратів «Saner», які випускає їхнє підприємство і котрі себе чудово зарекомендували. Приємно, що Петро Павлович пішов нам назустріч. Один апарат узагалі подарував безкоштовно, а ще три і ми закупили за суперакційною ціною. Думаю, мабуть, вона нижча, ніж по собівартості!а  Поставили їх при вході в реєстратуру, де завжди є найбільший потік людей, також при вході в поліклініку та в радіологічний корпус. Працюють апарати «Saner» прекрасно. За рахунок дозованого розпилювання вдалося навіть досягти економії  дезінфекційних матеріалів. Їх ми виготовляємо самі, оскільки потреба в них, як і в захисних масках велика. Тож ще раз кажу: ми дуже вдячні Петру Пилипюку і за посередництвом «Волинської газети» висловлюємо йому та очолюваному ним колективу щиру подяку», – прокоментував подію директор КП «Волинський обласний медичний центр онкології», член правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців Юрій Малімон.

Прес-служба ВООР.

На фото Віктора РАЙОВА: «Saner» в обласному онкодиспансері; Юрій Малімон.