Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

«Saner» – у трьох лікарнях!

Міжнародна компанія «Modern-Expo-Group» розробила та ввела в експлуатацію унікальний пристрій «Saner» – автоматичну станцію дезінфекції рук.

Інженери та конструктори цього підприємства у м. Луцьку, яке очолює голова правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців та Благодійного фонду «Волинь-2014» Петро Пилипюк, створили та ввели в експлуатацію установку «Saner». Дезинфікуюча платформа має два джерела живлення на вибір (від мережі 220 вольт або ж від змінних елементів), вона змонтована на платформі на коліщатках, тому обладнання можна транспортувати.

Оскільки Міжнародна компанія «Modern-Expo-Group» належить до соціально орієнтованого бізнесу, а ВОООР і БФ «Волинь-2014» на чолі з Петром Пилипюком у період боротьби з Covid-19 надала волинським медзакладам допомоги на суму понад 3 млн грн, то цілком логічним став наступний доброчинний крок. Цими днями по одній гігієнічній установці «Saner» безкоштовно передали та змонтували в обласних клінічній, інфекційній та дитячій клінічній лікарнях. 

«Система зреагує на рух і відпустить на руки необхідну дозу дезінфікуючої речовини. За необхідності можна скористатися також серветками. Зауважимо, що літровий диспенсер «Saner» розрахований на 2500 доз санітайзера. Після цього запас рідини можна оперативно поповнити», – повідомляють на сторінці закладу.

Відтак, швидке, сучасне та ефективне впровадження гігієнічних рішень дозволить волинянам ефективніше запобігати захворюванню на коронавірус.

saner1

saner2

saner3

Пресслужба ВОООР.