Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

«Saner» – у трьох лікарнях!

Міжнародна компанія «Modern-Expo-Group» розробила та ввела в експлуатацію унікальний пристрій «Saner» – автоматичну станцію дезінфекції рук.

Інженери та конструктори цього підприємства у м. Луцьку, яке очолює голова правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців та Благодійного фонду «Волинь-2014» Петро Пилипюк, створили та ввели в експлуатацію установку «Saner». Дезинфікуюча платформа має два джерела живлення на вибір (від мережі 220 вольт або ж від змінних елементів), вона змонтована на платформі на коліщатках, тому обладнання можна транспортувати.

Оскільки Міжнародна компанія «Modern-Expo-Group» належить до соціально орієнтованого бізнесу, а ВОООР і БФ «Волинь-2014» на чолі з Петром Пилипюком у період боротьби з Covid-19 надала волинським медзакладам допомоги на суму понад 3 млн грн, то цілком логічним став наступний доброчинний крок. Цими днями по одній гігієнічній установці «Saner» безкоштовно передали та змонтували в обласних клінічній, інфекційній та дитячій клінічній лікарнях. 

«Система зреагує на рух і відпустить на руки необхідну дозу дезінфікуючої речовини. За необхідності можна скористатися також серветками. Зауважимо, що літровий диспенсер «Saner» розрахований на 2500 доз санітайзера. Після цього запас рідини можна оперативно поповнити», – повідомляють на сторінці закладу.

Відтак, швидке, сучасне та ефективне впровадження гігієнічних рішень дозволить волинянам ефективніше запобігати захворюванню на коронавірус.

saner1

saner2

saner3

Пресслужба ВОООР.

03.08.2020

Єдиним фронтом

Новини об’єднання
24.07.2020

«Saner» допомагає лікарням

Новини об’єднання
19.07.2020

Чергові визнання «Modern Expo»

Новини об’єднання
14.07.2020

Шанс ресторанному бізнесу

Новини об’єднання