Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

"Сірі" зарплати

Аналізуючи подану звітність фахівці податкової служби на Волині з початку 2019 року встановили понад 4,5 тисячі роботодавців, які допускали випадки нарахування середньої заробітної плати працівникам, які працювали повний місяць, в розмірах менше мінімальної.

Власну позицію щодо обов’язковості гідної та повної оплати праці волинські податківці аргументовано доводили під час співбесід із майже 3600 представниками бізнесу.

Наразі фінансовий результат діалогу фахівців податкової служби з працедавцями – 11,1 мільйона гривень додатково сплаченого податку на доходи фізичних осіб внаслідок підвищення рівня зарплати найманим працівникам до передбаченого законом.

«Саме так звана «сіра» зарплата, що криється за офіційними трудовими відносинами і виплачується на фоні мінімальної, або нижче мінімальної заробітної плати, є одним з першочергових резервів додаткових надходжень до бюджету. У тому, щоб отримувати повну суму саме легальних виплат, повинні бути зацікавлені наймані працівники, оскільки сплачений з такої зарплати єдиний внесок - основа майбутніх пенсійних виплат та соціальних гарантій», - наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що питання якісного контролю з боку фахівців за рівнем заробітної плати має першочергове значення як для наповнення бюджету, так і забезпечення певного рівня соціальної стабільності.

«Оскільки ДПС не є контролюючим органом в питанні дотримання законодавства про працю, ми зосереджуємося на аналізі фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання з тим, щоб не допустити бюджетних втрат. До наших аргументів щодо повної легальної оплати праці цього року дослухалися 92 відсотки представників бізнесу, з якими ми спілкувалися», - підсумував Сергій Кондратюк.

Довідка: Українці, які отримують зарплати в конвертах – “сірі” – частина; “чорні” – повністю в конверті – сильно ризикують: майбутньою пенсією, повною відсутністю соціального захисту та гарантією збереженням робочого місця.

Цілковита безправність людини відчувається, якщо доходить до спірних ситуацій із роботодавцем, які завершуються судовими розглядами. Довести факт “сірих” зарплат складно, а “чорних” – майже неможливо. Найбільш програшні суперечки – коли конфлікт працівника з роботодавцем виникає після розірвання трудових правовідносин. Поки людина отримує зарплату регулярно, її розмір відповідає обумовленому, вона не замислюється над тим, а чи треба буде коли-небудь доводити, що частину суми отримував неофіційно. Чим відрізняється “сіра” зарплата від “чорної”.

“Сіра” зарплата – напівлегальний заробіток: людина працевлаштована офіційно; одну частину доходу отримує по-білому з усіма законними внесками, а другу – без сплати соціально-податкових відрахувань (конверт). Працівники, які отримують “сіру” зарплату, позбавляються частини соціальних, фінансових гарантій під час роботи, а також – при виході на пенсію.“Чорна” зарплата не передбачає ні офіційного оформлення працівника, ні соціальних та податкових відрахувань. 100% оплати – в конверті.