Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Співпраця з журналістами

Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців успішно співпрацює з представниками масмедіа як місцевого, так і загальнодержавного рівнів. Саме тому про роботу ВОООР загалом і про здобутки окремих його представників, про порушені проблеми та результати їх вирішення, дізнається широка аудиторіях на різноманітних інформаційних ресурсах – від телебачення, газет, радіо та інтернет-сайтів до соціальних мереж.

Саме завдяки ефективній  та партнерській співпраці з журналістами цього результату й досягнуто. Тому керівництво Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців (голова правління Петро Пилипюк) вирішило відзначити працівників ЗМІ із нагоди їхнього професійного свята – Дня журналіста.

Проаналізувавши спільно з представниками виконавчої дирекції ВОООР, облорганізації НСЖУ та ГО «Форум українських журналістів» рівень якості, оперативності та всебічності інформації, котра була створена працівниками різноманітних творчих колективів, вирішено відзначити грошовими преміями журналістку порталу «Перший канал соціальних новин» Олену Лівіцьку, обласну філію НСТКУ («Суспільне. Волинь») та редакцію газети «Волинська газета».

А після святкувань, урочистостей та нагород із нагоди Дня журналіста робочий цикл співпраці ВОООР із працівниками ЗМСІ продовжився. І це означає, що якомога більше людей в Україні та за її межами будуть дізнаватися все більше цікавої інформація і про роботу ВОООР, і про діяльність ФРУ.

Пресслужба ВОООР.