Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Ювілей Анастасія Сохацького

10 червня відзначив 80-річчя радник голови правління ВОООР Анастас ій Сохацький. Із цього приводу ювіляра привітало чимало відомих та вагомих волинян та представників інших областей держави.

І це – закономірно, бо за спиною в Анастасія Лаврентійовича багате на події та звершення життя, котре увібрало в свої сторінки і керівництво Луцьким міськвиконкомом, і активну роботу в складі Громадської ради при Луцькому міському голові, і багаторічну координацію діяльності Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців. А попереду, поза всілякими сумнівами, ще багато нових звершень та вершин.

«Шановний Анастасію Лаврентійовичу! Від імені правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців щиро вітаємо Вас із 80-річним ювілеєм!

У цей святковий день зичимо міцного здоров’я, активного довголіття, родинного благополуччя, взаєморозуміння та любові. Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі.

 У пору життєвої зрілості і надалі бажаємо не відступати від Ваших життєвих позицій, твердих переконань у правильності обраної мети і невичерпної енергії для нових досягнень.     

Хай надія та віра в себе і в свої сили надихає Вас на здійснення всіх планів і задумів, а плідна праця приносить радість і щастя», – привітав ювіляра голова правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Петро Пилипюк.

Пресслужба ВОООР.

На фото Порталу «Волинь 24»: Анастасій Лаврентійович під час засідання правління ВОООР; ювіляр виступає на черговому публічному заході від імені волинських роботодавців.