Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підписав наказ № 896 «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2020 рік”, тобто КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Пропонуємо ознайомитись із результатами опитування Федерацією роботодавців представників бізнесу.

Опитування проведено Аналітичним центром економіко-правових досліджень та прогнозування ФРУ за підтримки Міжнародної організації праці та Міністерства закордонних справ Данії.

Своєчасне фінансування цієї бюджетної програми особливо актуальне у зв’язку з наслідками поширення коронавірусної інфекції COVID-19, йдеться у листі ФРУ до Міністра фінансів Сергія Марченка.

На вчорашньому засіданні Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації», яка спрямована на вдосконалення боротьби з рейдерством, тобто незаконним набуттям прав на майно підприємств та корпоративні права.

Федерація звернулася до Виконавчого комітету реформ з пропозицію врахувати ризики запровадження норм законопроекту № 1210 при підготовці пропозицій Президенту України з проведення першочергових реформ в податковій сфері.