Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Батл думок. Промисловці проти НБУ

16 липня о 12. 00 у Інтерконтіненталі, зал «Золоті ворота-1»

Батл Думок «Промисловці проти НБУ»

Представники бізнесу, державні посадовці та експерти говоритимуть про те, що відбувається у кредитно-грошовій політиці держави, чому вона, на переконання вітчизняних виробників, сприяє зростанню трудової міграції та занепаду реального сектору української економіки.

Промисловці стверджують: Національний банк України вбиває український бізнес.

Боротьба з інфляцією для держрегулятора важливіша за економічне зростання та боротьбу з безробіттям. Облікова ставка Нацбанку - 17,5%, інфляція – 9%. Такий розрив робить неможливим розвиток економіки, заморожує кредитування промислового сектору.

Опитування ФРУ показало, що понад 75 відсотків респондентів не готові інвестувати в економіку України за існуючих умов, при цьому 60 відсотків опитаних готові інвестувати в інші країни.

Інвестори вкладають гроші в наші боргові цінні папери. Не в економіку, не в створення нових робочих місць. У звичайні фінансові спекуляції. Більше того, Мінфін заохочує здійснювати такі спекуляції іноземних інвесторів, які в майбутньому можуть виступить ще одним фактором дестабілізації.

На сьогодні загальна сума вкладень НБУ та банків у ОВДП становить 772 млрд грн! З них 62 млрд знаходяться в руках нерезидентів і ці обсяги стрімко зростають. Це – величезні кошти і спрямування хоча б їх частини на кредитування підприємств суттєво збільшило б ВВП та допомогло створити нові робочі місця.

При цьому побороти інфляцію за 3 роки НБУ так і не зміг, але продовжує свою деструктивну політику.

Представники бізнесу готові розповісти, який вихід із ситуації вони бачать, вислухати точку зору тих, хто формує грошово-кредитну політику держави та експертів. Так спробувати спільно знайти вирішення проблеми.

У Батлі Думок візьмуть участь:

Дмитро Олійник - Голова Ради ФРУ;

Олег Бахматюк – власник групи компаній «Укрлендфармінг»;

Василь Горбаль - народний депутат України трьох скликань, член Ради НБУ (2003–2005, 2007-2014), засновник «Укргазбанку»;

Тимофій Милованов - заступник Голови Ради НБУ;

Василь Фурман - член Ради НБУ;

А також представники Мінфіну і понад 50 власників та керівників провідних підприємств України та експертів.

З питань акредитації преси звертайтесь за телефонами: 251-70-48, +38 050 725 20 97 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03.08.2020

Єдиним фронтом

Новини об’єднання
24.07.2020

«Saner» допомагає лікарням

Новини об’єднання
19.07.2020

Чергові визнання «Modern Expo»

Новини об’єднання
14.07.2020

Шанс ресторанному бізнесу

Новини об’єднання