Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Для компенсації роботодавцями своїм працівникам допомоги по частковому безробіттю в період карантину передбачено понад 4,7 мільярдів гривень

Сьогодні, 4 травня 2020 року за участі сторони роботодавців в правлінні Фонду на випадок безробіття відбулось його засідання, де прийнято очікуване рішення для бізнесу щодо збільшення бюджету Фонду.

В рамках прийнятих змін для компенсації роботодавцями своїм працівникам передбачено понад 4,7 мільярдів гривень на допомогу по частковому безробіттю в період карантину. Ці кошти можуть бути отримані працівниками в разі вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Також з метою фінансової стабілізації Фонду внесено зміни щодо отримання допомоги за рахунок спеціального фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Нагадаємо, Федерація роботодавців України протягом квітня 2020 року зверталась до профільних міністерств з ініціативою виділення коштів для допомоги по частковому безробіттю у цей важкий для бізнесу період.

 

03.08.2020

Єдиним фронтом

Новини об’єднання
24.07.2020

«Saner» допомагає лікарням

Новини об’єднання
19.07.2020

Чергові визнання «Modern Expo»

Новини об’єднання
14.07.2020

Шанс ресторанному бізнесу

Новини об’єднання