Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Програма часткової компенсації аграріям вартості сільгосптехніки і обладнання вітчизняного виробництва у 2020 найближчим часом отримає необхідне фінансування - ФРУ

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підписав наказ № 896 «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2020 рік”, тобто КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Одним із напрямків використанні коштів за програмою є часткова компенсація аграріям вартості сільгосптехніки і обладнання вітчизняного виробництва, придбаної у 2019 та 2020 роках. З Загального фонду Державного бюджету на 2020 рік на цю програму виділено 1 млрд гривень.

Державна казначейська служба України здійснює платежі за дорученнями розпорядників бюджетних коштів лише у разі наявності затвердженого в установленому порядку паспорту бюджетної програми.

Цей документ, на якнайшвидшому підписанні якого наполягала ФРУ, є правовою основою для початку виплат компенсації аграріям частини вартості вітчизняної сільгосптехніки та обладнання, що передбачено законодавчою та нормативною базою.

Федерація роботодавців України спільно з виробниками сільгосптехніки пройшла довгий та складний шлях, провела багато заходів та робочих зустрічей на захист програми, брала участь у нарадах Мінекономіки, Кабміну, засіданнях комітетів ВРУ, де відстоювала питання збереження та пролонгації програми часткової компенсації аграріям вартості сільгосптехніки і обладнання вітчизняного виробництва у 2020 році.

В реалізації програми беруть участь члени ФРУ - Богуславська сільгосптехніка, Компанія Ельворті, Херсонський машинобудівний завод, Завод Кобзаренка, Варіант Агро Буд, Егрітек, Пожмашина, ЛКМЗ, Дніпровагонмаш, Харківський тракторний завод, Краснянське Агромаш, Красилівагромаш, АвтоКрАЗ, Оріхівсільмаш, Первомайськдизельмаш, Уманьферммаш, Завод сільгоспмашин та інші.

03.08.2020

Єдиним фронтом

Новини об’єднання
24.07.2020

«Saner» допомагає лікарням

Новини об’єднання
19.07.2020

Чергові визнання «Modern Expo»

Новини об’єднання
14.07.2020

Шанс ресторанному бізнесу

Новини об’єднання