Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Британська «Nabco» повідомила про старт співпраці з «Modern Expo»

Компанія «Nabco» оголосила про партнерство з «Modern Expo» як офіційним дистриб'ютором у Великобританії та Ірландії. Це означає, що українське підприємство підкорює черговий ринок збуту та виходить на нову орбіту розвитку. Цього разу на Туманному Альбіоні.

«Nabco UK», лідер роздрібних стелажів та аксесуарів, оголосила про своє нове партнерство з «Modern Expo», одним із провідних світових виробників та постачальників комплексних роздрібних рішень. У результаті партнерства «Nabco» стане офіційним дистриб’ютором «Modern Expo» у Великобританії та Ірландії своїх роздрібних стелажів, спеціалізованого обладнання для магазинів та роздрібної торгівлі», – повідомили в компанії.

Спочатку «Nabco» запропонує високоякісну стелажну систему SG50 від «Modern Expo», класичну європейську систему, яка повністю сумісна з сучасними системами стелажів із кроком 50 мм. З часом «Nabco» запропонує більш широкий асортимент роздрібної продукції та рішень «Modern Expo», яке очолює гендиректор, голова правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Петро Пилипюк.

«Modern Expo» – один із найбільших світових виробників для роздрібної торгівлі, що постачає обладнання в понад 75 країн світу. Клієнти «Nabco» виграють від цього партнерства, отримавши доступ до широкого асортименту продукції завдяки швидкій, надійній цілодобовій обробці замовлень , – сказав пресслужбі цієї компанії Райан Вілліс, директор із продажу «Nabco». – Це дає нашим клієнтам спокій та впевненість у своїх проеєтах стелажів та термінах монтажу, а також надає вигоду від першокласного обслуговування та підтримки клієнтів Nabco».

Петро Пилипюк від імені «Modern Expo» прокоментував подію так:

«Ми бачимо «Nabco» ідеальним партнером через її сильну репутацію та присутність на ринку. Це дозволяє нам мати високоякісне представництво у Великій Британії та Ірландії, надаючи роздрібним торговцям та власникам магазинів доступ до нашого широкого асортименту роздрібної продукції та рішень, починаючи з нашої стелажної системи SG50. «Nabco» також поділяє ті ж основні цінності та прагнення, що й «Modern Expo», щодо інновацій та досвіду клієнтів, створюючи нову атмосферу довіри та залучення всередині торгового простору».

Закордононні партнери  на своєму офіційному сайті особливо наголошують:

«Modern Expo» є провідним світовим виробником та постачальником комплексних рішень для роздрібної торгівлі. Їх асортимент забезпечує весь спектр потреб роздрібного ринку, включаючи концепції дизайну та розробку продукції до виробництва виробництва та проекти під ключ. З переконанням, що сучасна роздрібна торгівля – це явище, що охоплює багаторівневу систему переваг для кінцевих споживачів. «Modern Expo» пропонує рішення постачальникам та клієнтам у понад 75 країнах світу. Її головний офіс знаходиться в м. Луцьку, Україна, з представництвами по всьому світу, включаючи Німеччину, Францію, Великобританію, Нідерланди, Польщу, Росію, Білорусь та ОАЕ. Ця сучасна компанія має виробничі потужності, що охоплюють понад 112 тис. квадратних метрів, також знаходиться в Україні та Білорусії. Окрім цього, у них також є великий логістичний центр у Польщі».

Таким чином, один із головних фундаторів Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Петро Пилипюк на чолі своєї компанії «Modern Expo» показує приклад, як український соціально відповідальний та високотехнологічний бізнес освоює нові ринки збуту, платить податки та дає українцям високооплачувані та престижні робочі місця.

Пресслужба ВОООР.

На фото пресслужб компаніїй«Nabco» та «Modern Expo»: презентація початку успішної співпраці між українськими та британськими партнерами.