Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Для ефективної обороноздатності

З 10 до 16 вересня Російська Федерація і Республіка Білорусь проводять неподалік кордонів із Україною повномасштабні військові маневри з залученням понад 200 тис. військовослужбовців, величезної кількості зброї та техніки. Зрозуміло, що в цей період питання підвищення обороноздатності України стає особливо актуальним. Тож Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців через Благодійний фонд «Волинь-2014» надало допомогу резервістам зі кладу луцького 53 Окремого батальйону територіальної оборони волинської 100 ОБТрО.

Оскільки Закон України «Про основи національного спротиву», який ухвалено Верховною Радою України та підписано Президентом держави, запрацює лише з 1 січня 2022 р., то чимало питань щодо забезпечення проведення навчальних військових зборів резервістів знаходяться в процесі реалізації. А час, коли Росія і Білорусь проводять крупно масштабні військові маневри буквально на підступах до Волині, також не передбачає періоду самозаспокоєності.

 

Відтак, цими днями СБУ провела антитерористичні навчання, під час яких умовні диверсанти теоретично спробували вивести з ладу Рівненську АЕС, а коли їхня спроба завершилася провалом, то намагалися відступити через кордон із Білоруссю. Втім, ще на українській території учасники антитерористичних навчань виявили та знешкодили умовну групу диверсантів.

 

Також в країні розгортаються інші, адекватні до ситуації, заходи оборонного плану, в тому числі – розгортання військових навчань волинських резервістів. Для повноцінної підготовки до них 53 ОБТрО (командир підполковник Олександр Адамович) і потребував допомоги, яку надано Волинським обласним об'єднанням організацій роботодавців через БФ «Волинь-2014» (голова правлінь – Петро Пилипюк).

 

Яка саме підтримка надана і куди її буде використано, не повідомляється з міркувань військової таємниці, але що вона вчасна і за адресою – поза всіляким сумнівом.

 

Раніше ВОООР та БФ «Волинь-2014» також надавали сприяння військовослужбовцям-резервістам, а в період початку російсько-української війни – регулярним військовим частинам та добровольчим формуванням.

 

Пресслужба ВОООР.

На фото Романа УСТИМЧУКА: волинські резервісти під час плановий військових навчань.