Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Сертифіковано в ЄС

З березня 2021 р. Європейський Союз увів обов'язкове енергетичне маркування холодильного обладнання. Українські виробники в особі ПрАТ «Mоdern  Expo» заздалегідь приготувалися до цього нововведення та успішно налагодили випуск конкурентоспроможної продукції.

Обов'язкове енергетичне маркування холодильного обладнання дозволяє не лише тримати під контролем його енергоспоживання та гарантувати мінімізацію впливу на навколишнє середовище, але й надає нову можливість для виробників продемонструвати свою прихильність до максимально прозорих і оптимальних технологій виробництва.

«Ми пишаємось тим, що усі моделі холодильного обладнання від «Modern Expo», що експортуються в ЄС та Великобританію, успішно пройшли усі енергетичні випробування та відтепер маркуються згідно з вимогами Європейського Союзу, – наголосили в підприємстві, котре очолює гендиректор, голова Правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Петро Пилипюк. –  Ми у «Modern Expo» ніколи не зупиняємось на досягнутому, а тому це ще зовсім не фініш і попереду на нас чекає ще багато важливих нововведень та успішних звершень».

Пресслужби ВОООР.

На фото пресслужби ПрАТ «Mоdern  Expo»: сучасне холодильне обладнання;  код енергетичного маркування.