Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Відвертий пасквіль

Цими днями в одній із соцмережі масово поширюється недостовірна інформація про заступника голови правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців», Благодійного фонду «Волинь-2014» та фундатора Самоврядної першої аграрної спілки, засновника ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» (ТМ «Вілія») Євгена Дудку.

Штучно скомпільований відеоролик під претензійним заголовком «Зворотна сторона Євгена Дудки» намагається підірвати честь, гідність та ділову репутацію Євгена Степановича.  Маніпуляція з цифрами, фактами, окремими висловлюваннями та навіть вибірковому зображеннями ставить за мету кинути тінь на знаного на Волині та далеко за її межами підприємця, представника соціально орієнтованого бізнесу, який крім опіки про свій великий трудовий колектив відзначився участю в багатьох гуманітарних акціях: починаючи від допомоги захисникам України на початках російсько-української війни на Донбасі в 2014 р., продовжуючи сприянням області в подоланні пандемії коронавірусу і навіть допомозі луцькій громаді в розчищенні снігу під час аномальних погодних катаклізмів та ремонту закладів соціально-культурної сфери на селі.

У ВОООР та БФ «Волинь-2014» вважають ці інформацію сфабрикованою і такою, що не заслуговує на увагу та довіру користувачів мережі. Це чергове свідчення зловживання замовниками та виконавцями інформаційної атаки на Євгена Дудку основоположними принципами свободи слова та відвертого порушення чинного законодавства.

Пресслужба ВОООР.

На фото з архіву: логотип ВОООР; Євген Дудка під час одного з засідань.