Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Взаємодія як фундамент співпраці

Лідери волинської економіки та основні фундатори Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців самі продуктивно розвиваються та дають можливість зростання для суміжних бізнесів.

Віднедавна в м. луцьку успішно працює екопральня «ОДІДО». Як повідомили журналісти порталу «ВолиньPost», вона активно  співпрацює не лише з дрібними замовниками послуг, але і з корпоративними клієнтами. Серед них – заводи («СКФ Україна», «Kromberg & Schubert», «Modern Expo»), приватні дитсадки («Зернятко», «HappyKidsClub»), готелі («Спейс Рент») стоматології , бербершопи, салони краси, масажні кабінети, готелі тощо.

«Ми самі забираємо все, що потрібно попрати, відповідно до обумовленого заздалегідь графіка. Клієнтам зручно, адже великі заводи не мають можливості все збирати, возити, потім знов забирати», – говорить працівниця Людмила Юсюк. – За одну зміну в екопральні можуть випрати 200 кілограмів речей, якщо ж є потреба, працюють у дві чи три зміни».

Слід зазначити, що як мінімум три з перерахованих підприємства – «СКФ Україна», «Kromberg & Schubert», «Modern Expo» – належать до числа організацій, які входять в ВОООР. Крім цього, гендиректор «Modern Expo» Петро Пилипюк – голова правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, а керівник «СКФ-Україна» Богдан Волчок входить до складу правління цієї потужної організації та делегований від ВОООР на посаду координатора Волинського обласного координаційного комітету сприяння зайнятості.

Як повідомила керівниця  екопральні «ОДІДО» Людмила Юсюк, назву для сервісу обрали не даремно, адже компанія працює вже три роки і починала свою діяльність із пошиття спецодягу. «Власне, спецодяг не тільки шили, а й ремонтували. Виникла потреба і в пранні, проте, зіткнувшись із не зовсім якісними послугами, що надавали інші пральні, назріла ідея створити екопральню «як для себе». Тому бізнес розширили, працюючи за принципом «від» і «до», – зазначається в повідомленні.

Саме цей принцип і сповідують фундатори ВОООР на своїх ділянках виробництва, тож відбувся повний ланцюжок взаємодії «Від» і «До». Відтак, є логічне сподівання, що невдовзі і екопральня «ОДІДО» стане ще одним членом ВОООР.

Пресслужба ВОООР.

На фото порталу «ВолиньPost»: виробничі потужності екопральні, яка тісно співпрацює з лідерами ВОООР.