Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Як Піддубцівський ліцей став одним із найкращих?

Ось і розпочався новий, 2021-2022 навчальний рік. Піддубцівський ліцей, що в Луцькому районі, гостинно відчинив свої двері для всіх учасників освітнього процесу 1 вересня в День знань! А успішно підготуватися до навчального процесу педагогам, учням та їхнім батькам допомогла ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт», яке входить у групу компаній «Вілія» на чолі з Євгеном Дудкою – заступником голови правління «Волинського обласного об’єднання роботодавців.

«Ціле літо ми готували заклад, в якому якісно оновлено розвивальне освітнє середовище. Тут просторі яскраві класи, куточки відпочинку для молодших і старших ліцеїстів, більше локацій для творчості, безліч дидактичних матеріалів й наочності, а також багато техніки.  Ми також розробили логотип Піддубцівського ліцею, який буде вирізняти нас серед інших навчальних закладів, оновили офіційний сайт», – повідомила директорка навчального закладу Лідія Купіч.

Вона подякувала за сприяння всім вчителям, батькам та обслуговуючому персоналу, за допомогу в літній період.

А особливо – творчій групі: дизайн логотипу й інтер'єру (Олена Ткачук, Олександр Ткачук), художнє оформлення (Катерина Гаврилюк, Тетяна Гаврилюк, Неля Жиговець), а всі ці ідеї дозволило втілити у життя ТОВ «Набуток».

«Особлива вдячність – ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» особі директорки підприємства Галини Красовської, яка надала суттєву фінансову допомогу. Наступний крок за владою по ремонту фасаду з утепленням та облаштування пандусу!», – наголосила Лідія Купіч.

Слід зазначити, що ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» входить у групу компаній «Вілія» на чолі з Євгеном Дудкою – заступником голови правління «Волинського обласного об’єднання роботодавців.

Досвід піддубцівського ліцею – ще одне підтвердження соціальної відповідальності волинського бізнесу, котрий входить до числа фундаторів та учасників ВОООР на чолі з головою правління Петром Пилипюком.

Пресслужба ВОООР.

На фото з відкритих джерел: оновлені та сучасні шкільні класи; директорка ліцею Лідія Купіч.