Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні волиняни! Дорогі друзі з інших куточків України! Високоповажні партнери з-за кордону! Так історично склалося, що Різдво Христове відзначається християнами західного обряду 25 грудня, а православними та греко-католицькими вірянами – 7 січня. І це означає, що весь цей період всі ми живемо та працюємо в особливій атмосфері свята, духовного піднесення та морального задоволення.

А щодо Нового року, то він для всіх європейців розпочинається 1 січня. Тож нехай «двійки» будуть лише в числах, які позначають цей рік, а по суті своїй хай він стане синонімом максимальних балів оцінки результатів нашої роботи. Ми з честю пройшли всі випробування та виклики, здобутий досвід зробив нас сильнішими та ефективнішими, тож цей позитив і нехай і стане трампліном для нових позитивних результатів у Новому, 2022-ому році!
Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців, яке я маю честь очолювати і яке цими днями відзначає 20-річчя від моменту заснування та масштабної роботи, вже досягнуло багатьох позитивних результатів, а кожен із його фундаторів доповнив цю палітру перемог своїми звершеннями.

Бажаю всім та кожному здоров'я, благополуччя, достатку та оптимізму!

Ціную та поважаю кожного з Вас!

З повагою

Петро ПИЛИПЮК,
Голова Правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців.