Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Посилюємо операційну спроможність бізнесу. Досвід кращих практик

Як зробити керування віддаленою роботою працівників якнайкраще? Багато питань виникає про досвід автоматизації постановки завдань та їх подальшої перевірки, коли працівник виконує технічні операції на різних об’єктах.

Саме з таким питанням, які організувати подібну роботу, ми звернулися до компанії AS "Sadales tīkls". Представники компанії разом з Федерацією роботодавців України, Конфедерацією роботодавців Латвії ( LDDK) провели онлайн вебінар/робочу консультацію «Дистанційна та польова робота в «Sadales tīkls». Досвід компанії було представлено спікерами:

Лінда Мореле – інженер системного контролю, відділ виконання робіт з технічного обслуговування

Гіртс Муйжніекс – керівник проекту відділу управління мережами

Ingus Paegle – керівник проекту, ІТ-відділ.

Представники компанії надали інформацію щодо:

 • Управління робочою силою в Sadales tikls

 • Які системи використовуються

 • В яких бізнес-процесах виконується польова робота 

• Зміни, що порівнюють «старий» і «новий» підходи до роботи, яку потрібно виконати

 • Пристрої, що використовуються в різних процесах

 • Коротка демонстрація систем

Довідково: AS "Sadales tīkls" входить до складу концерну "Latvenergo", який є найбільшим постачальником послуu електропостачання у країнах Балтії. Всі акції AS "Sadales tīkls" належать AS "Latvenergo". https://sadalestikls.lv/lv.

Як зазначили учасники вебінару -це чудовий досвід трансформації роботи державної компанії. Федерація роботодавців України готова надалі поширювати кращі практики в діяльності компаній різних сфер та галузей, у разі питань звертайтесь, зокрема за проведеною робочою консультацією готові надати наявні матеріали та контакти.

Зустріч відбулася за підтримки Конфедерації роботодавців Латвії в рамках реалізації проекту співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки «Підтримка організацій роботодавців для відновлення та зростання України» з метою підтримки відновлення Української Держави та розвитку бізнесу. У 2022 році проект отримав фінансування від Міністерства закордонних справ Латвії.

am en 1

Збережемо людський капітал. Разом заради перемоги та відновлення країни!

01

02

03