Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

2021 рік вкотре продемонстрував, що однією з величезних перепон для подальшого зростання українського експорту є транзитні обмеження, які вже декілька років поспіль застосовує Польща. Зокрема, заступник міністра інфраструктури Мустафа-Масі Наєм охарактеризував ситуацію так: "Цього року ми вперше не отримали від Польщі жодного додаткового дозволу, і це в ситуації, коли станом на вересень у нас залишилося лише близько 7 тисяч невикористаних дозволів, а у жовтні квота була вичерпана повністю". За цим стоїть недоотримана експортна валютна виручка в 1 млрд. євро за минулий рік!!!

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Електронний формат звітування здобуває нових прихильників серед волинських платників податків. Особливо сумлінні з них належать до числа Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців. 

Розпочинаємо рік із традиційного огляду ситуації в сегменті РДН в ОЕС України від Аналітичного центру економіко-правових досліджень та прогнозування ФРУ.

Шановні волиняни! Дорогі друзі з інших куточків України! Високоповажні партнери з-за кордону! Так історично склалося, що Різдво Христове відзначається християнами західного обряду 25 грудня, а православними та греко-католицькими вірянами – 7 січня. І це означає, що весь цей період всі ми живемо та працюємо в особливій атмосфері свята, духовного піднесення та морального задоволення.

Традиційний огляд ситуації в сегменті РДН в ОЕС України від Аналітичного центру економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України.