Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

У більшості розвинених країн світу цьогоріч прискорюється економічний розвиток. Значною мірою цьому сприяють додаткові стимулюючі бюджетні програми, насамперед, у США. Держави вживають безпрецедентних заходів із монетарного стимулювання своїх економік.

22 липня відбулось чергове засідання Комітету екології та розвитку зеленої економіки Федерації роботодавців України, на якому обговорювались результати розгляду Верховною Радою України на позачерговому засіданні низки законопроєктів у сфері охорони навколишнього природного середовища, скорочення викидів забруднюючих речовин тощо.

21 липня представники Спільного представницького органу роботодавців на національному рівні, який представляє позицію роботодавців у відносинах  з державою та бере активну участь у формуванні державної економічної політики, зібралися, щоб обговорити підсумки першого півріччя та визначити нові пріоритети роботи.

Лідери волинської економіки та основні фундатори Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців самі продуктивно розвиваються та дають можливість зростання для суміжних бізнесів.

Під час круглого столу «На шляху до вуглецевої нейтральності України: удосконалення підходів до оподаткування викидів вуглецю», яке відбулося 21 липня, було представлене якісне дослідження стосовно поточних процесів , що відбуваються в Україні стосовно збільшення податку на викиди двоокису вуглецю.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

З березня 2021 р. Європейський Союз увів обов'язкове енергетичне маркування холодильного обладнання. Українські виробники в особі ПрАТ «Mоdern  Expo» заздалегідь приготувалися до цього нововведення та успішно налагодили випуск конкурентоспроможної продукції.

ФРУ постійно і предметно, наражаючись на критику, пропонувала відправити закон 4167 «про промислові відходи» на доопрацювання. Зверталися до Голови Верховної Ради та голів комітетів ВР з пропозицією не підтримувати. Ми пояснювали, що, не дивлячись на яскраву обгортку, закон містить ризики невиконання Україною Цілей сталого розвитку ООН, коли пріоритетом визначається виконання лише одна ціль, в той час як усі інші перебувають під загрозою

Народні депутати підтримали у другому читанні та прийняли в цілому законопроекти 3476 і 3477 про стимулювання виробництва електротранспорту в Україні. Дякуємо народним обранцям за державницьку позицію, готовність дослухатися до точки зору бізнесу та рухати Україну вперед!

14 липня народні депутати 322 голосами «за» ухвалили у другому читанні та у цілому законопроєкт №5141 "Про внесення змін до Закону України про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, щодо гарантій прав українських та іноземних інвесторів".