Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Ключовий пріоритет Федерації щодо реалізації Угоди про Асоціацію Україна – ЄС залишається незмінним – максимальне врахування інтересів національного бізнесу

Проєкт технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (далі – проект FEER), який реалізує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини та співфінансується урядом Швейцарії. Компонент проекту «Професійні кваліфікації» спрямований на розвиток кваліфікаційних можливостей, орієнтованих на попит на ринку з акцентом на енергоефективність для працівників та молодих спеціалістів.

На сайті НЕК «Укренерго» опубліковано проект тарифу на передачу електричної енергії на 2023 рік. Даним проектом передбачається зростання тарифу на передачу е/е з 345,64 грн/МВт*год до 636,17 грн/МВт*год (+84%).

Втратив роботу, потрібно перенавчання, але що саме обрати, який професійний напрямок? Професійно проведене консультування щодо того, ким бути або яке навчання обрати, може дійсно допомогти, це стосується як молоді так і дорослого населення.

ФРУ у співпраці з Міжнародною організацією праці продовжує підтримку роботодавців і збереження робочих місць в рамках реалізації спільних гуманітарних ініціатив з допомоги постраждалим від війни громадянам України.

Ми раді бачити всесвітньо відому компанію POSCO INTERNATIONAL партнером Федерації роботодавців України. Генеральному директору Зернового терміналу МКХП компанії POSCO INTERNATIONAL пану Цою Хайонгу було вручено свідоцтво члена ФРУ. Ми вдячні компанії за бажання залишитися і працювати в Україні, розвивати тут бізнес і сприяти контактам бізнесу України та Республіки Корея. Впевнені, що попереду у нас багато цікавих та успішних спільних проектів та ініціатив.

ФРУ узагальнила перелік проблемних питань бронювання військовозобов’язаних працівників, що виникають у компаній, які до нас звертаються, для надання його Мінекономіки.