Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Ключовий пріоритет Федерації щодо реалізації Угоди про Асоціацію Україна – ЄС залишається незмінним – максимальне врахування інтересів національного бізнесу

Проєкт технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (далі – проект FEER), який реалізує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини та співфінансується урядом Швейцарії. Компонент проекту «Професійні кваліфікації» спрямований на розвиток кваліфікаційних можливостей, орієнтованих на попит на ринку з акцентом на енергоефективність для працівників та молодих спеціалістів.

На сайті НЕК «Укренерго» опубліковано проект тарифу на передачу електричної енергії на 2023 рік. Даним проектом передбачається зростання тарифу на передачу е/е з 345,64 грн/МВт*год до 636,17 грн/МВт*год (+84%).

Втратив роботу, потрібно перенавчання, але що саме обрати, який професійний напрямок? Професійно проведене консультування щодо того, ким бути або яке навчання обрати, може дійсно допомогти, це стосується як молоді так і дорослого населення.