Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Жорстка позиція України у конфлікті з Польщею щодо дозволів на транзитні автоперевезення дала результати. Зусилля Федерації роботодавців України на чолі з Дмитром Олійником та голови Експортного комітету ФРУ, Головою правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців Петра Пилипюка активізували зусилля українських урядовців щодо розблокування міжнародних транспортних перевезень через збільшення дозволів польською стороною.

Україна і Польща домовилися відновити з 10 лютого ц. р. транзитні вантажоперевезення залізницею через українську територію до Польщі, а 15 лютого збереться українсько-польська робоча група, яка розгляне питання збільшення польських дозволів на автомобільні вантажоперевезення для України.

17 січня в усьому світі відзначається День дітей-винахідників. З цієї нагоди голова Волиньради Григорій Недопад нагородив вихованців обласної Малої академії наук, які у 2021 р. здобули першість у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.  А ще він побував у рідному виші, де разом зі ще одним відомим випускником – Петром Пилипюком – вручив студентам дипломи магістрів.

Електронний формат звітування здобуває нових прихильників серед волинських платників податків. Особливо сумлінні з них належать до числа Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців.