Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

З 10 до 16 вересня Російська Федерація і Республіка Білорусь проводять неподалік кордонів із Україною повномасштабні військові маневри з залученням понад 200 тис. військовослужбовців, величезної кількості зброї та техніки. Зрозуміло, що в цей період питання підвищення обороноздатності України стає особливо актуальним. Тож Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців через Благодійний фонд «Волинь-2014» надало допомогу резервістам зі кладу луцького 53 Окремого батальйону територіальної оборони волинської 100 ОБТрО.

Ось і розпочався новий, 2021-2022 навчальний рік. Піддубцівський ліцей, що в Луцькому районі, гостинно відчинив свої двері для всіх учасників освітнього процесу 1 вересня в День знань! А успішно підготуватися до навчального процесу педагогам, учням та їхнім батькам допомогла ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт», яке входить у групу компаній «Вілія» на чолі з Євгеном Дудкою – заступником голови правління «Волинського обласного об’єднання роботодавців.

19 серпня 2021 р. на святковому пленарному засіданні Волинської обласної ради відзначено кращих із кращих волинян. Серед інших урочисто нагороджено і заступника голови Правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Володимира Цибульського.

Компанія «Nabco» оголосила про партнерство з «Modern Expo» як офіційним дистриб'ютором у Великобританії та Ірландії. Це означає, що українське підприємство підкорює черговий ринок збуту та виходить на нову орбіту розвитку. Цього разу на Туманному Альбіоні.